CİLT BAKIM

Uzmanımız tarafından size özel yapılacak cilt analizinizle cildinizin tüm ihtiyaçlarının belirlenmesini ve doğru ürünün kullanılmasını sağlar.

SAÇ TASARIM

Yalnızca saçlarınızın bakımı değil, şekli, yapısı, tarzı, rengi de tasarımda önemlidir. Özel günlerinizde saç modeli ve stilinizi yansıtan saç modeli için deneyimli kadromuzla en iyisini ortaya çıkarmak için çaba harcarız.

KALICI MAKYAJ

Doğal boyaların deri altına kişiye özel iğneler yöntemi ile elektrikli kontür makineleri kullanılarak uygulanmasıdır.

İPEK KİRPİK

İpek kirpik bir kirpik uzatma tekniği uygulamasıdır. İpekten hazırlanan kirpikler tek tek uygulanarak doğal bir kirpik görünümü kazandırılır.

EPİLASYON

Buz lazer uygulaması en acısız, en hızlı ve en son teknolojidir. İğneli epilasyon bir kıl yok etme tekniğidir. Sir ağda ise hijyenik etkili bir yöntemdir.

VÜCUT BAKIMI

Vücutunuzun yaşlanmasını geçiktirmek, ilerleyen yaşlarda cildinizde oluşabilecek olumsuzlukların önüne geçmek için uzmanlarımız profesyonel ürünlerle sizlere yardımcı olmaktadır.

DEPİLASYON

Duru Güzellik Salonu temiz ve hijyenik ortamda istenmeyen tüylerden geçici olarak temizleme yöntemi olan depilasyon hizmeti sunmaktadır.

MANİKÜR PEDİKÜR

Duru Güzellik Salonu deneyimli kadrosuyla size düzenli manikür ve pedikür hizmeti sunarak el ve ayaklarınızın bakımlı görünmesini sağlar.