CİLT BAKIM ANALİZİ

Uzmanımız tarafından size özel yapılacak cilt analiziniz ile cildinizin tüm ihtiyaçlarının belirlenmesini sağlayarak, cildiniz için hedeflediğiniz sonuçlara ulaşmanızı ve doğru ürünü kullanmanızı sağlayacaktır.

KURU CİLT BAKIMI

Kuru cilt durumu hassas bir cilde doğru gitmenin habercisidir. Zamanla savunma mekanizması zayıflayarak, kaşıntı ve kızarık olarak reaksiyonlar belirir. Uzmanımız tarafından cilt durumunuz tespit edilip tedavi sürecimiz belirlenir.

HASSAS CİLT BAKIMI

Hassas cilt durumu kaşınma,yanma,ısı basması, kızırıklık ve batma gibi reaksiyonlar ile belirir. Ciltteki hassasiyetin ve analizin doğru belirlenmesi gerekir. Uzmanımız tarafından tedavi sürecimiz belirlenir.

**

YAĞLI CİLT BAKIMI

Yağlanmayı kontrol altına almak için gerekli analiz ve karşılıklı değerlendirmemiz sonucunda uzmanımız ile gerekli ürün,yöntem ve süreç belirlenir.

LEKE ve AKNE TEDAVİSİ

Kimyasal peeling ile ciltteki ölü hücreler ciltten uzaklaştırılıp, cildin yeni hücreler ile tamir edilmesi sağlanır. Peeling ile yüzdeki cilt kuruluğu, genişlemiş gözenekler, cilt lekeleri, kırışıklıklar güneş hasarı giderilebilir. Uzmanımız tarafından seanslar belirlenerek peeling uygulanır. Akneli ciltler analiz edilerek, uzmanımız tarafından en uygun tedavi yöntemi belirlenir.

Duru Güzellik Salonu Dönemsel Bakım hizmeti de sunmaktadır. Mevsim geçişlerinde uygulanan bakımlardır. Cildin daha taze ve canlı parlak görünmesini sağlar.